Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Salı Mart 10, 2009 7:57 pm
Salı Mart 10, 2009 7:56 pm
Salı Mart 10, 2009 7:44 pm
Salı Mart 10, 2009 3:17 pm
Ptsi Mart 09, 2009 2:30 pm
Ptsi Mart 09, 2009 2:27 pm
Ptsi Mart 09, 2009 2:23 pm
Ptsi Mart 09, 2009 2:20 pm
Paz Mart 08, 2009 2:24 pm
Paz Mart 08, 2009 1:21 pm

Konu Başlığı
So ittifakı & Dost ittifakı savaşı ve raporları
Konun Puanı
Nerdeyim?Metin2 :: Online Oyunlar :: İkariam
Gözle

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
baron
Admin
1 2
baron
3 4

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 28/02/09 Mesaj Sayısı : 202 Nerden : Gonya İş/Hobiler : İnternet

So ittifakı & Dost ittifakı savaşı ve raporları Vide
MesajKonu: So ittifakı & Dost ittifakı savaşı ve raporları   So ittifakı & Dost ittifakı savaşı ve raporları I_icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:39 pm

1-Ada bası 2 Üyemiz Saldiracak. Bugünden itibaren savas raporlarını sunarız Savas planimizin resminide koydum 

2-Savasi baslattim. Tek  

3-saldırı egekente Bir kere yenileni daha yaşatmıyorum.

4-Savaşım ve 3. kişi pert oldu.Ayrıca Bunların Tek askeri kalmadı.(3 ünün)
Diğer adalarınada Diğer ittifak üyeleri arkadaşlarım saldıracak. (gerekirse)

5-1 adam kaldı orada güzel savaş olucak onun hazırlıklarını yapıyorum ASkerlerim az zahiyat verdi ama +24 surlarda birine iyi kayıp verdim Taktik savaşı oldu artık . Adam çileden çıktı Ordusunu yolladı bakalım ne olacak  

6-Onların oradaki adama bütün birliklerini saldılar ve onları onların surlarında değil benim adamda yıkmış olucam Ve inşallah başarıcaz bakalım Yardımcı birlikler gelene kadar dayanacaklarmı  

7-ASkerlerim Tek başına dayanamadı Güzel bir tras oldum Osmanlının dediği gibi Sadece bizi traj ettiniz kökü bizde devamı gelir Bu sefer gelişimiz muhteşem olacak. Yardım Abluka altına alındığım için gelemedi.

ilk malubiyetim. 
8-Tesekkürler arkadaslar devamı gelıyor az kaldı Oyununun tadı cıkıyor Hepınız saolun ,Silmezsek Ayip olur.  
Trasimizi olduk ve devamSavaslar devam ediyor askerler yolda. Bitirmeden durmayacak. . .
Eziklerden basladım GEcelerin adamıyız sabaha görsünler kendilerine gelirler  
Diger ittifak üyeleri arkadaslarımızda diger adalarını sömürecek.

9-Evet arkadaşlar. Dost ittifakının bütün adalarına Sömürge atıldı.
Ve yağmalanıyor tek asker kalmayacak.
akılları sıra kalan son ordularını üzerime saldılar. 

10-Simdi onların TEk kalesi kaldi ORayı savunuyorlar Baska ittifakdan adanda girdi ise dost bitsin o ittifakıda bitiririz Bütün adalarını sömürdük sadece pırlanta kaldı oda bugün bitecek. . . 

-

12-Arkadaslar KAle düstü Dost bitti 0 asker kalana kadar devamm.

13-Dost ittifakı tatile çıktı dost ittifakını silicez dedik ve sildik. 

15-En son rapor.. 

Alıntı: ORiJiNAL YAZARI : sentimental
tebrikler sileceksin yani  

dostum demısdım demı sılecez dıye bak 3 adamları multıden cexza yedıı bunlar multıcıler allah bızı multıcılere karsı korusun zor oldu ama temız oldu dost ısı gercı tesbıt etmeselrdı askerlerode kalmamısdı ya

20.12.2008 - 20.12.2009 merteke Multi : 365 gün - hotkuman EGEKENT M_azat merteke (Ozgurce) 
20.12.2008 - 20.12.2009 M_azat Multi : 365 gün - hotkuman EGEKENT M_azat merteke (Ozgurce) 
20.12.2008 - 20.12.2009 EGEKENT Multi : 365 gün - hotkuman EGEKENT M_azat merteke (Ozgurce) 
19.12.2008 - 19.12.2009 hotkuman Multi : 365 gün - hotkuman EGEKENT M_azat merteke (Ozgurce)

17-Dost ittifakını koruyan saykom .. Onun icibanı bakıldı sömürmeye de devam ediliyor. ben kovalıyorum o kaçıyor kaçmasıda bana saldırarark oluyor sonunda benim mekanda sıkıştırdım ve bitti
http://metin2.forumtl.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası